Godišnji plan izleta

Plan pohoda PD “Runolist” Oroslavje za 2019

Mjesec

Datum

Nedjelja ili blagdan

Pohod

Vodič

Siječanj

1.

Nova godina (utorak)

6.

Tri kralja (nedjelja)

Zagorskim bregovitim putem

Zagorske steze Zabok

13.

20.

Medvednica – Grohot

Branka Domitrek

27.

Veljača

3.

Ravna gora

Zdravko Petrovečki

10.

Zimski uspon (ovisno o uvjetima)

Danica Ferenčak

17.

Ivanščica (iz Belca)

Ivan Lončar

24.

Ožujak

3.

Medvednica – Kameni svati, Glavica

Mićo Jaković

10.

17.

Kalnik, Bilogora

Miro Šiprak

24.

Slavonija – Papuk (Češljakovački vis)

Nevenko Kraševac

31.

Travanj

7.

Gorski Kotar – Platak (Risnjak i Snježnik)

Nevenko Kraševac

14.

Žumberačko gorje – Ječmište

Čedo Branković

22.

Uskršnji ponedjeljak

28.

Istra – Ćićarija (Žbevnica, Orljak, Županj vrh)

Branka Domitrek

Svibanj

1.

Praznik rada (srijeda)

5.

11. i 12.

subota i nedjelja

Otoci – Krk, Cres, Mali Lošinj

Danica Ferenčak

19.

26.

Gorski Kotar – Tuhobić i Kamenjak

Nevenko Kraševac

Lipanj

1.

subota

Druženje na Kamenjaku

2.

8. i 9.

subota i nedjelja

Zagora – Promina, Kijevski bat, Svilaja

Nevenko Kraševac

16.

20.

Tijelovo (četvrtak)

Banovina (Kordun)

Miro Šiprak

22.

Dan antifašizma (subota)

23.

25.

Dan državnosti (utorak)

Banovina (Kordun) – alternativni datum

Miro Šiprak

30.

Srpanj

7.

Sjeverni Velebit – Mali Rajinac, Zavižanski Pivčevac

Branko Kraševac

14.

21.

28.

Kolovoz

4.

5.

Dan zahvalnosti (poned.)

11.

15.

Velika Gospa (četvrtak)

Dan grada Oroslavja

18.

25.

Lika – Kremen

Čedo Branković

Rujan

31.8. i 1.9.

subota i nedjelja

Gorski Kotar – Mrkopaljski put

Danica Ferenčak

8.

15.

22.

Gorski Kotar –Bijele stijene, V. Javornica

Ivan Lončar

29.

Listopad

6.

Sjeverni Velebit – Premužićevom stazom

Zdravko Petrovečki

8.

Dan neovisnosti (utorak)

12. i 13.

subota i nedjelja

Srednji Velebit – V. Sadikovac, Konjevača, Ljubičko b.

Nevenko Kraševac

20.

27.

Gorski Kotar – Kobiljak i Medviđak

Nevenko Kraševac

Studeni

3.

10.

Samoborsko gorje – Plešivica, Okić

Branko Kraševac

17.

24.

Medvednica – Lipa, Rog

Mićo Jaković

Prosinac

1.

8.

Kuna gora

Zdravko Petrovečki

15.

22.

29.