Najava izleta

Izlet na Medvednicu 14. veljače 2021 (nedjelja)

Polazak u 8:30 sati od jezera u zaseoku Jarki u Stubičkim Toplicama. Cilj je Lojzekov izvor i planinarska kuća PD Stubičan. Povratak preko Pile do jezera.

Ukupno vrijeme planinarenja oko 4-5 sati.

Oprema: uobičajena planinarska oprema primjerena vremenskim uvjetima.

Vodič je Nevenko Kraševac (091 4555 140). Prijave za izlet kod vodiča do petka 12.2.2021. do 14 sati.

U slučaju najave lošeg vremena izlet se odgađa!

Plan izleta za veljaču 2021.:

14. veljače: Medvednica – Mačji Jarki – Lojzekov izvor – Pila – Mačji Jarki

28. veljače: Gorski Kotar – Bjelolasica

Važne napomene:

1. Na izlet se mogu prijaviti oni planinari koji procjene da su sposobni podnijeti odgovarajući fizički napor, te imaju primjerenu planinarsku opremu (čvrste gojzerice, zaštitu od sunca, kiše, vjetra i hladnoće, planinarske štapove, itd.). Vodič izleta ima pravo donijeti konačnu odluku tko može sudjelovati na pojedinom izletu.
  1. Sudjelovanje na izletu je na vlastitu odgovornost i planinari su dužni pridržavati se uputa vodiča.
  1. Svaki planinar mora biti član nekog društva koje je uključeno u Hrvatski planinarski savez (HPS).
  1. Cijena izleta ovisi o udaljenosti destinacije, vrsti prijevoza, broju učesnika i ostalim troškovima (noćenje, cestarine, itd.).
  1. U slučaju lošeg vremena izlet može biti otkazan.