Najava izleta

Izlet na Medvednicu, 16. veljače 2020 (nedjelja)

Planirani uspon: Hunjka – Goršćica.

Polazak iz Oroslavja u 9 sati ispred “Paža” (preko puta Konzuma). Planinarenje započinje od Hunjke. Do Goršćice hodanje traje oko 1 sat 45 min do 2 sata. Povratak istim putom.

Vodič je Zdravko Petrovečki Pero.

Obvezna je prijava za izlet kod vodiča (098 262 268) do subote 15.2.2020.

Oprema: uobičajena planinarska oprema primjerena vremenskim uvjetima.

U slučaju najave lošeg vremena izlet se odgađa

Plan izleta za veljaču 2020.

2. veljače 2020.: Zimski uspon

16. veljače 2020.: Medvednica – Gorščica

Važne napomene:

1. Na izlet se mogu prijaviti oni planinari koji procjene da su sposobni podnijeti odgovarajući fizički napor, te imaju primjerenu planinarsku opremu (čvrste gojzerice, zaštitu od sunca, kiše, vjetra i hladnoće, planinarske štapove, itd.). Vodič izleta ima pravo donijeti konačnu odluku tko može sudjelovati na pojedinom izletu.
  1. Sudjelovanje na izletu je na vlastitu odgovornost i planinari su dužni pridržavati se uputa vodiča.
  1. Svaki planinar mora biti član nekog društva koje je uključeno u Hrvatski planinarski savez (HPS).
  1. Cijena izleta ovisi o udaljenosti destinacije, vrsti prijevoza, broju učesnika i ostalim troškovima (noćenje, cestarine, itd.).
  1. U slučaju lošeg vremena izlet može biti otkazan.